Дитяче ліжко "Максим" Венгер
Код товару: 7555523
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 900 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 215 см |
| Висота узголів'я | 85 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Груша
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх світлий
-
Яблуня
Опис - Дитяче ліжко "Максим" Венгер
Характеристики
Дитяче ліжко "Максим" компанії Венгер має скромним і невибагливим дизайном, що поєднує в собі елементи класичного і сучасного стилю. Вона виконана з натурального масиву вільхи , і тому характеризується високою міцністю і довговічністю. Строгі контури створюють атмосферу надійності і комфорту.
Ціна вказана за ліжко в стандартній комплектації. За додаткову плату ви можете замовити виріб, укомплектований двома висувними ящиками для білизни, в нестандартних розмірах, а також забарвлене в колір з палітри TIN або RAL. Вартість виробу в такому випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza окремо.
Ціна вказана за ліжко в стандартній комплектації. За додаткову плату ви можете замовити виріб, укомплектований двома висувними ящиками для білизни, в нестандартних розмірах, а також забарвлене в колір з палітри TIN або RAL. Вартість виробу в такому випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza окремо.
Варіанти кольорів вироби:
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 215 см |
| Висота узголів'я | 85 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Великий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Класичний |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Венгер |
Відгуки - Дитяче ліжко "Максим" Венгер
Переглянути всі відгуки
5 900 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 215 см |
| Висота узголів'я | 85 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Великий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Класичний |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Венгер |
5 900 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Максим" Венгер
5 900 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Максим" Венгер
Схожі товари
