Двох'ярусне ліжко "Світлана" Венгер
Код товару: 7555530
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
22 165 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 128 см |
| Глибина | 210 см |
| Висота узголів'я | 175 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Кількість ярусів | Два |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Груша
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх світлий
-
Яблуня
Опис - Двох'ярусне ліжко "Світлана" Венгер
Характеристики
Двох'ярусне ліжко "Світлана" компанії Венгер порадує вас своїм оригінальним дизайном. Вона добре підійде для дитячої, в якій живуть дві дитини з невеликою різницею у віці, оскільки її верхнє спальне місце має розміри 80х200, а нижня - 120х200. Зручна злегка похила сходи допомагає без праці забратися вгору.
Ціна вказана за ліжко з двома висувними ящиками для білизни. Даний виріб ви можете замовити також в стандартній комплектації. За додаткову плату ліжко може виготовлятися в нестандартних розмірах, а також забарвлене в колір з палітри TIN або RAL. Вартість виробу в такому випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza окремо.
Ціна вказана за ліжко з двома висувними ящиками для білизни. Даний виріб ви можете замовити також в стандартній комплектації. За додаткову плату ліжко може виготовлятися в нестандартних розмірах, а також забарвлене в колір з палітри TIN або RAL. Вартість виробу в такому випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza окремо.
Варіанти кольорів вироби:
| Ширина | 128 см |
| Глибина | 210 см |
| Висота узголів'я | 175 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | З драбиною |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Венгер |
Відгуки - Двох'ярусне ліжко "Світлана" Венгер
Переглянути всі відгуки
22 165 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 128 см |
| Глибина | 210 см |
| Висота узголів'я | 175 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | З драбиною |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Венгер |
22 165 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Двох'ярусне ліжко "Світлана" Венгер
22 165 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Двох'ярусне ліжко "Світлана" Венгер
Схожі товари
