Двох'ярусне ліжко "Володимир" 90х200 Венгер
Код товару: 7555525
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
20 295 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 96 см |
| Глибина | 275 см |
| Висота узголів'я | 180 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Кількість ярусів | Два |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Груша
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх світлий
-
Яблуня
Опис - Двох'ярусне ліжко "Володимир" 90х200 Венгер
Характеристики
Двох'ярусне ліжко "Володимир" компанії Венгер має стильний зовнішній вигляд і вельми продуманою конструкцією. Вона чудово підійде для дитячої, в якій живуть дві дитини. Її каркас виготовлений з натурального масиву вільхи і передбачає бічну секцію, що містить сходинки для підйому на верхній рівень і вбудовану тумбу з чотирма висувними ящиками . Також є три висувних ящика для зберігання постільної білизни під нижнім спальним місцем.
За додаткову плату ви можете замовити варіант вироби, укомплектований додатковими захисними перегородками, додаткової сходинкою, з боковим блоком висувних ящиків, спрямованих прямо (між сходинками), в нестандартних розмірах, а також забарвлене в колір з палітри TIN або RAL. Вартість виробу в такому випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza окремо.
За додаткову плату ви можете замовити варіант вироби, укомплектований додатковими захисними перегородками, додаткової сходинкою, з боковим блоком висувних ящиків, спрямованих прямо (між сходинками), в нестандартних розмірах, а також забарвлене в колір з палітри TIN або RAL. Вартість виробу в такому випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza окремо.
Варіанти кольорів вироби:
| Ширина | 96 см |
| Глибина | 275 см |
| Висота узголів'я | 180 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Скандинавський |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Венгер |
Відгуки - Двох'ярусне ліжко "Володимир" 90х200 Венгер
Переглянути всі відгуки
20 295 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 96 см |
| Глибина | 275 см |
| Висота узголів'я | 180 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Скандинавський |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Венгер |
20 295 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Двох'ярусне ліжко "Володимир" 90х200 Венгер
20 295 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Двох'ярусне ліжко "Володимир" 90х200 Венгер
Схожі товари
