Дитяче ліжко "Еко-2" Венгер
Код товару: 7555528
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 520 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 198 см |
| Висота узголів'я | 65 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 40 см |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Груша
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх світлий
-
Яблуня
Опис - Дитяче ліжко "Еко-2" Венгер
Характеристики
Дитяче ліжко "Еко-2" компанії Венгер виконана в простому і мінімалістичному дизайні, і добре впишеться в скромно обставлену спальню. Її каркас виконаний з натурального масиву вільхи . Відкрите изножье залишає більше вільного простору в кімнаті. Лакофарбове покриття не вицвітає з часом і відповідає медичним нормам.
Ціна вказана за ліжко в стандартній комплектації. За додаткову плату ви можете замовити виріб в нестандартних розмірах, а також забарвлене в колір з палітри TIN або RAL. Вартість виробу в такому випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza окремо.
Ціна вказана за ліжко в стандартній комплектації. За додаткову плату ви можете замовити виріб в нестандартних розмірах, а також забарвлене в колір з палітри TIN або RAL. Вартість виробу в такому випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza окремо.
Варіанти кольорів вироби:
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 198 см |
| Висота узголів'я | 65 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 40 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Низький |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Венгер |
Відгуки - Дитяче ліжко "Еко-2" Венгер
Переглянути всі відгуки
3 520 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 198 см |
| Висота узголів'я | 65 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 40 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Низький |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Венгер |
3 520 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Еко-2" Венгер
3 520 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Еко-2" Венгер
Схожі товари
