Ліжко-горище "Binky ДС702" ART IN HEAD
Код товару: 7553322
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
25 170 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 233 см |
| Глибина | 83 см |
| Висота узголів'я | 180 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Кількість ярусів | Два |
Варіанти кольорів
-
Аляска / аляска
-
Сакура / аляска
-
Скай / аляска
Опис - Ліжко-горище "Binky ДС702" ART IN HEAD
Характеристики
Функціональна ліжко-горище для двох "Binky" . Місткі ящики дозволять зберігати дитячі речі та іграшки. На верхньому ярусі можна розмістити старшої дитини, а в колисці - новонародженого. Згодом, нижнє ліжко можна трансформувати в спальне місце для дитини, що підросла прибравши люльку і комод. Розмір спального місця ліжка: 80х190 см. Спальне місце люльки: 60х120 см.
Ціна вказана за дитяче ліжко-трансформер в кольорі аляска / скай. Вартість дитячого ліжка в іншому кольорі прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана за дитяче ліжко-трансформер в кольорі аляска / скай. Вартість дитячого ліжка в іншому кольорі прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 233 см |
| Глибина | 83 см |
| Висота узголів'я | 180 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Вік дитини | Від 0 років |
| Розмір | Високий |
| Колір | Білий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Морський |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Виробник | ART in HEAD |
Відгуки - Ліжко-горище "Binky ДС702" ART IN HEAD
Переглянути всі відгуки
25 170 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 233 см |
| Глибина | 83 см |
| Висота узголів'я | 180 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Вік дитини | Від 0 років |
| Розмір | Високий |
| Колір | Білий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Морський |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Виробник | ART in HEAD |
25 170 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Ліжко-горище "Binky ДС702" ART IN HEAD
25 170 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Ліжко-горище "Binky ДС702" ART IN HEAD
Схожі товари










