Дитяче ліжко-трансформер "Binky ДС043" ART in HEAD
Код товару: 7553319
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
11 640 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 173 см |
| Глибина | 73 см |
| Висота узголів'я | 95 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Вік дитини | Від 0 років |
Варіанти кольорів
-
Колір ДСП: Венге / шамоні світлий
-
Колір МДФ: Аляска / білий супермат
-
Колір МДФ: Аляска / блакитна лагуна
-
Колір МДФ: Венге / дуб німо лате
-
Колір МДФ: Дуб тахо / білий супермат
-
Колір МДФ: Рожевий / аляска
Опис - Дитяче ліжко-трансформер "Binky ДС043" ART in HEAD
Характеристики
Сучасна дитяча ліжко-трансформер "Binky" стане незамінною в дитячій кімнаті. Вона може вільно використовуватися як спальне місце, пеленальний столик або ж містка тумба для найнеобхіднішого. Ліжко сконструйована таким чином, що підійде як для новонародженого, так і для дитини постарше. Тому задуматися про нову ліжка доведеться не скоро. Розмір спального місця в розкладеному вигляді: 70х170 см, в складеному - 60х120 см.
Ціна вказана за дитяче ліжко-трансформер "Binky" в кольорі шамоні аляска / білий супермаркет, виготовлену з МДФ. Вартість дитячого ліжка в іншому кольорі виготовленої з ДСП прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана за дитяче ліжко-трансформер "Binky" в кольорі шамоні аляска / білий супермаркет, виготовлену з МДФ. Вартість дитячого ліжка в іншому кольорі виготовленої з ДСП прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 173 см |
| Глибина | 73 см |
| Висота узголів'я | 95 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Вік дитини | Від 0 років |
| Колір | Білий |
| Матеріал | МДФ |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | ART in HEAD |
| Модифікація | Трансформер |
Відгуки - Дитяче ліжко-трансформер "Binky ДС043" ART in HEAD
Переглянути всі відгуки
11 640 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 173 см |
| Глибина | 73 см |
| Висота узголів'я | 95 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Вік дитини | Від 0 років |
| Колір | Білий |
| Матеріал | МДФ |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | ART in HEAD |
| Модифікація | Трансформер |
11 640 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко-трансформер "Binky ДС043" ART in HEAD
11 640 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко-трансформер "Binky ДС043" ART in HEAD
Схожі товари








