Ліжко-горище "Binky ДС37А" ART IN HEAD
Код товару: 7553321
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
16 300 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 233 см |
| Глибина | 83 см |
| Висота узголів'я | 180 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 180 см |
Варіанти кольорів
-
Білий супермат / дуб тахо
-
Блакитна лагуна / аляска
-
Жовта охра / венде
-
Лайм / венге
-
Рожевий / аляска
Опис - Ліжко-горище "Binky ДС37А" ART IN HEAD
Характеристики
Стильна дитяча ліжко-горище "Binky ДС37А" - це якісні меблі виготовлена з міцного матеріалу, такого як МДФ або ДСП. Він безпечний для дітей і відмінно підійде для активних буднів. Дизайн вироби заощадить простір дитячої кімнати. Ліжко використовується як спальне місце, невелика шафа і робоча зона.
Ціна вказана за дитяче ліжко-трансформер "Binky ДС37А" в кольорі венге / лайм, виготовлену з ДСП. Вартість дитячого ліжка в іншому кольорі з МДФ прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана за дитяче ліжко-трансформер "Binky ДС37А" в кольорі венге / лайм, виготовлену з ДСП. Вартість дитячого ліжка в іншому кольорі з МДФ прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 233 см |
| Глибина | 83 см |
| Висота узголів'я | 180 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 180 см |
| Тип | Горище |
| Вікова група | Підліткова |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Оснащення | З робочим місцем |
| Виробник | ART in HEAD |
Відгуки - Ліжко-горище "Binky ДС37А" ART IN HEAD
Переглянути всі відгуки
16 300 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 233 см |
| Глибина | 83 см |
| Висота узголів'я | 180 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 180 см |
| Тип | Горище |
| Вікова група | Підліткова |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Оснащення | З робочим місцем |
| Виробник | ART in HEAD |
16 300 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Ліжко-горище "Binky ДС37А" ART IN HEAD
16 300 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Ліжко-горище "Binky ДС37А" ART IN HEAD
Схожі товари






