Дитяче ліжко "Binky КЕС10А" ART in HEAD
Код товару: 7553320
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 260 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 193 см |
| Глибина | 83 см |
| Висота узголів'я | 60 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 60 см |
Варіанти кольорів
-
Колір ДСП: Аляска / лайм
-
Колір МДФ: Аляска / блакитна лагуна
-
Колір МДФ: Аляска / рожевий
-
Колір МДФ: Дуб тахо / білий супермат
Опис - Дитяче ліжко "Binky КЕС10А" ART in HEAD
Характеристики
Стильна і компактна ліжко "Binky КЕС10А" гармонійно доповнить сучасну дитячу кімнату. Вона виконує функції спального місця і місткої шафи для білизни або іграшок. Матеріал вироби міцний , гіпоалергенний , що важливо для дітей. Навіть з плином часу, матеріал не виділяє токсичних сполук.
Зверніть увагу: ліжко в кольорі аляска / лайм виконана з ДСП. Виріб в кольорах: аляска / блакитна лагуна, аляска / рожевий, дуб тахо / білий супермат виготовляється з МДФ.
Ціна вказана за дитяче ліжко-трансформер "Binky КЕС10А" в кольорі аляска / лайм, виготовлену з ДСП. Вартість дитячого ліжка в інший забарвленням виготовленої з МДФ прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Зверніть увагу: ліжко в кольорі аляска / лайм виконана з ДСП. Виріб в кольорах: аляска / блакитна лагуна, аляска / рожевий, дуб тахо / білий супермат виготовляється з МДФ.
Ціна вказана за дитяче ліжко-трансформер "Binky КЕС10А" в кольорі аляска / лайм, виготовлену з ДСП. Вартість дитячого ліжка в інший забарвленням виготовленої з МДФ прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 193 см |
| Глибина | 83 см |
| Висота узголів'я | 60 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 60 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Вікова група | Шкільна |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | З ящиками |
| Виробник | ART in HEAD |
Відгуки - Дитяче ліжко "Binky КЕС10А" ART in HEAD
Переглянути всі відгуки
7 260 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 193 см |
| Глибина | 83 см |
| Висота узголів'я | 60 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 60 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Вікова група | Шкільна |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | З ящиками |
| Виробник | ART in HEAD |
7 260 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Binky КЕС10А" ART in HEAD
7 260 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Binky КЕС10А" ART in HEAD
Схожі товари


