Тумба приліжкова "Сага" Майстер-Форм
Код товару: 7571166
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 885 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 33 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Венге темний / Дуб Молочний
Опис - Тумба приліжкова "Сага" Майстер-Форм
Характеристики
Тумбочка "Сага" - це не просто красивий елемент меблевого ряду. Компактна, гарна і дуже стильна, вона стане незамінною частиною не тільки Вашого інтер'єру, але і Вашого побуту. Вона стане надійним сховищем предметів нічного туалету, книг, журналів, які так приємно почитати перед сном, і багато іншого. Тумбочка приліжкова "Сага" має кубічну форму, без ніжок, є глибокий висувний ящик на весь фасад.
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 33 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Майстер-Форм |
Відгуки - Тумба приліжкова "Сага" Майстер-Форм
Переглянути всі відгуки
1 885 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 33 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Майстер-Форм |
1 885 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Сага" Майстер-Форм
1 885 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Сага" Майстер-Форм
Схожі товари


