Тумба приліжкова "Селеста" Майстер-Форм
Код товару: 7571167
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 415 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 115 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Венге темний / Дуб Молочний
-
Яблуня / Дуб молочний
Опис - Тумба приліжкова "Селеста" Майстер-Форм
Характеристики
Тумба приліжкова «Селеста» дуже не стандартна, оригінальна і розкішна. Доповніть ліжко тумбами «Селеста» і ваша спальня заграє новими фарбами. Тепер у вас запанує елегантність і шарм.
strong>
strong>
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 115 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Майстер-Форм |
Відгуки - Тумба приліжкова "Селеста" Майстер-Форм
Переглянути всі відгуки
2 415 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 115 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Майстер-Форм |
2 415 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Селеста" Майстер-Форм
2 415 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Селеста" Майстер-Форм
Схожі товари


