Тумба приліжкова "Домініка" Майстер-Форм
Код товару: 7571168
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 990 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 54 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 44 см |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
Варіанти кольорів
-
Венге темний / Дуб Молочний
-
Дуб крафт білий / Венге
-
Дуб Сонома / Білий
-
Яблуня / Дуб молочний
Опис - Тумба приліжкова "Домініка" Майстер-Форм
Характеристики
Вашій увазі пропонується містка тумба з гарним дизайном! На ній зручно зберігати світильник і улюблені книги! Тумба приліжкова «Домініка» - здавалося б, незначний, але, повірте, обов'язковий атрибут Вашої спальні. Тут дуже зручно зберігати потрібні речі. Тумба складається з двох висувних ящиків. strong>
| Ширина | 54 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 44 см |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Майстер-Форм |
Відгуки - Тумба приліжкова "Домініка" Майстер-Форм
Переглянути всі відгуки
1 990 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 54 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 44 см |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Майстер-Форм |
1 990 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Домініка" Майстер-Форм
1 990 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Домініка" Майстер-Форм
Схожі товари


