Тумба приліжкова "Лорі" Альфа-Меблі
Код товару: 7571711
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
974 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 49 см |
| Стиль | Лофт |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Венге
-
Вільха
-
Горіх екко
-
Яблуня
Опис - Тумба приліжкова "Лорі" Альфа-Меблі
Характеристики
Приліжкова тумба "Лорі" з ламінованого ДСП, товщиною - 16 мм., Висувні ящики на роликових напрямних. При Кромкування застосовується ПВХ, товщиною - 0,5 мм і 2 мм. Тумба "Лорі" поставляється у фабричній упаковці (розібраному вигляді) з докладною інструкцією по збірці.
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 49 см |
| Стиль | Лофт |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Розмір | Маленький |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Альфа-Меблі |
Відгуки - Тумба приліжкова "Лорі" Альфа-Меблі
Переглянути всі відгуки
974 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 49 см |
| Стиль | Лофт |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Розмір | Маленький |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Альфа-Меблі |
974 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Лорі" Альфа-Меблі
974 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Лорі" Альфа-Меблі
Схожі товари
