Тумба приліжкова "Гармонія" Альфа-Меблі
Код товару: 7571714
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 700 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 42 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 57 см |
| Стиль | Прованс |
| Матеріал | МДФ |
Варіанти кольорів
-
Білий / Патина золотиста
Опис - Тумба приліжкова "Гармонія" Альфа-Меблі
Характеристики
Необхідною елементом інтер'єру спальні є тумба. В тумбі "Гармонія" є один висувний ящик і орні дверці. Хоч розміри і не великі, але місце для всього необхідного знайдеться. Тумба "Гармонія" з ламінованого ДСП , товщиною - 16 мм., Висувний ящик на роликових напрямних. При Кромкування застосовується ПВХ, товщиною - 0,5 мм і 2 мм. Тумба "Гармонія" поставляється у фабричній упаковці (розібраному вигляді) з докладною інструкцією по збірці.
| Ширина | 42 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 57 см |
| Стиль | Прованс |
| Матеріал | МДФ |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Альфа-Меблі |
Відгуки - Тумба приліжкова "Гармонія" Альфа-Меблі
Переглянути всі відгуки
1 700 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 42 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 57 см |
| Стиль | Прованс |
| Матеріал | МДФ |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Альфа-Меблі |
1 700 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Гармонія" Альфа-Меблі
1 700 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Гармонія" Альфа-Меблі
Схожі товари
