Тумба приліжкова "Емран" Альфа-Меблі
Код товару: 7571713
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 123 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 71 см |
| Стиль | Прованс |
| Матеріал | МДФ |
Варіанти кольорів
-
Білий / Патина золотиста
Опис - Тумба приліжкова "Емран" Альфа-Меблі
Характеристики
Приліжкова тумба "Емран" буде ідеально виглядати біля вашого ліжка в спальні, при її виробництві використовувався тільки якісний МДФ, ДСП та інші матеріали. Модель впишеться в інтер'єр аристократичного стилю з елементами розкоші. Модель декорована елементами з позолотою, які доповнюють історичний стиль меблів. Вона складається з двох ящиків, які висуваються на напрямних телескопічного типу. Кольорове рішення і золота патина підкреслить розкіш і пишність інтер'єру.
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 71 см |
| Стиль | Прованс |
| Матеріал | МДФ |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Альфа-Меблі |
Відгуки - Тумба приліжкова "Емран" Альфа-Меблі
Переглянути всі відгуки
7 123 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 71 см |
| Стиль | Прованс |
| Матеріал | МДФ |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Альфа-Меблі |
7 123 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Емран" Альфа-Меблі
7 123 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Емран" Альфа-Меблі
Схожі товари
