Шафа "Неаполь" Фенікс
Код товару: 7577761
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 692 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 140 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 220 см |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Венге комбі
-
Венге світлий / венге магія
-
Дуб Сонома / Білий 110
Опис - Шафа "Неаполь" Фенікс
Характеристики
Шафа "Неаполь" виготовлений з якісного ДСП матеріалу . Шафа виконаний в сучасному стилі, з декоративними вставками і є системою одного цілого, зокрема меблевої системи "Неаполь". Складається з висувних ящиків, відділення з поличками і відділення зі штангою для верхнього одягу. Витончений і витончений шафа, який буде виглядає до місця в будь-якому будинку.
Внутрішнє наповнення:
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 140 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 220 см |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 159 кг |
| Виробник | Фенікс |
Відгуки - Шафа "Неаполь" Фенікс
Переглянути всі відгуки
10 692 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 140 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 220 см |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 159 кг |
| Виробник | Фенікс |
10 692 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа "Неаполь" Фенікс
10 692 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа "Неаполь" Фенікс
Схожі товари


