Тумба приліжкова "Неаполь" Фенікс
Код товару: 7577758
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
957 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 52 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Венге комбі
-
Венге світлий / венге магія
-
Дуб Сонома / Білий 110
Опис - Тумба приліжкова "Неаполь" Фенікс
Характеристики
< b> Тумба приліжкова "Неаполь" виконана в сучасному стилі з столеніцей з бортиками, що надає їй цікавий вид. Фасад і корпус зроблений з ламінованого ДСП.
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 52 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Фенікс |
Відгуки - Тумба приліжкова "Неаполь" Фенікс
Переглянути всі відгуки
957 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 52 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Фенікс |
957 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Неаполь" Фенікс
957 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Неаполь" Фенікс
Схожі товари


