Передпокій "Рів'єра" Фенікс
Код товару: 7577764
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 081 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 205 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Коридор |
Варіанти кольорів
-
Венге магія / Дуб сонома
-
Дуб сонома / Білий
Опис - Передпокій "Рів'єра" Фенікс
Характеристики
Передпокій «Рів'єра» складається з закритою полиці для взуття, відкритої ніші внизу, гачків для одягу, шухляди і полки для головних уборів. Фасад шафи обладнаний дзеркалом , особливо це актуально для прекрасної половини населення.
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 205 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Вага | 46 кг |
| Виробник | Фенікс |
Відгуки - Передпокій "Рів'єра" Фенікс
Переглянути всі відгуки
4 081 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 205 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Вага | 46 кг |
| Виробник | Фенікс |
4 081 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Передпокій "Рів'єра" Фенікс
4 081 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Передпокій "Рів'єра" Фенікс
Схожі товари
