Шафа АС-02 "Белль" Санті-Меблі
Код товару: 7557563
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
11 515 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 83 см |
| Глибина | 52 см |
| Висота | 206 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | МДФ |
Варіанти кольорів
-
Біле дерево
Опис - Шафа АС-02 "Белль" Санті-Меблі
Характеристики
Шафа АС-02 "Белль" від виробника Санті-Меблі сподобається цінителям якісної меблів . Неймовірно міцне і зносостійке виріб стане родзинкою вашої кімнати, а унікальний дизайн і колірна гамма в пастельних тонах підкреслять оригінальність спальні. Ця шафа дуже місткий, але при цьому не займає багато місця.
| Ширина | 83 см |
| Глибина | 52 см |
| Висота | 206 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 77 кг |
| Виробник | Санті-Меблі |
Відгуки - Шафа АС-02 "Белль" Санті-Меблі
Переглянути всі відгуки
11 515 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 83 см |
| Глибина | 52 см |
| Висота | 206 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 77 кг |
| Виробник | Санті-Меблі |
11 515 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа АС-02 "Белль" Санті-Меблі
11 515 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа АС-02 "Белль" Санті-Меблі
Схожі товари


