Пенал АС-03 "Белль" Санті-Меблі
Код товару: 7557564
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 135 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 84 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 206 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
Варіанти кольорів
-
Біле дерево
Опис - Пенал АС-03 "Белль" Санті-Меблі
Характеристики
Пенал АС-03 "Белль" від виробника Санті-Меблі на 100% виконаний з матеріалів найвищої якості, що забезпечить довгий термін служби. А оригінальний дизайн і колірна гамма в пастельних тонах ідеально впишуться в будь-який інтер'єр вашої вітальні. Дуже міцна і зносостійка меблі стане родзинкою будинку.
| Ширина | 84 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 206 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 59 кг |
| Виробник | Санті-Меблі |
Відгуки - Пенал АС-03 "Белль" Санті-Меблі
Переглянути всі відгуки
10 135 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 84 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 206 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 59 кг |
| Виробник | Санті-Меблі |
10 135 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пенал АС-03 "Белль" Санті-Меблі
10 135 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пенал АС-03 "Белль" Санті-Меблі
Схожі товари


