Пенал АС-43 "Белль" Санті-Меблі
Код товару: 7557565
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 935 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 54 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 206 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
Варіанти кольорів
-
Біле дерево
Опис - Пенал АС-43 "Белль" Санті-Меблі
Характеристики
Пенал АС-43 "Белль" від виробника Санті-Меблі має унікальну властивість - він дуже компактно виглядає в кімнаті і не займає багато місця . А його місткості може позаздрити шафа-купе. Ці меблі зроблена високоякісних матеріалів європейського рівня, що гарантує міцність і зносостійкість .
| Ширина | 54 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 206 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Розмір | Маленький |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 41 кг |
| Виробник | Санті-Меблі |
Відгуки - Пенал АС-43 "Белль" Санті-Меблі
Переглянути всі відгуки
6 935 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 54 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 206 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Розмір | Маленький |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 41 кг |
| Виробник | Санті-Меблі |
6 935 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пенал АС-43 "Белль" Санті-Меблі
6 935 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пенал АС-43 "Белль" Санті-Меблі
Схожі товари
