Пенал АС-01 з дзеркалом "Белль" Санті-Меблі
Код товару: 7557560
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
9 335 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 206 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
Варіанти кольорів
-
Біле дерево
Опис - Пенал АС-01 з дзеркалом "Белль" Санті-Меблі
Характеристики
Пенал АС-01 "Белль" від виробника Санті-Меблі зроблений за інноваційною технологією і має неймовірну міцність. Він на 100% виконано з високоякісних матеріалів європейського рівня, що гарантує довгий термін служби і зносостійкість . Неймовірно оригінальний дизайн і світла колірна гамма відмінно впишуться в будь-який інтер'єр вашої кімнати. Внутрішнє наповнення пенала складається з 4 полиць.
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 206 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Розмір | Маленький |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 70 кг |
| Виробник | Санті-Меблі |
Відгуки - Пенал АС-01 з дзеркалом "Белль" Санті-Меблі
Переглянути всі відгуки
9 335 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 206 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Розмір | Маленький |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 70 кг |
| Виробник | Санті-Меблі |
9 335 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пенал АС-01 з дзеркалом "Белль" Санті-Меблі
9 335 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пенал АС-01 з дзеркалом "Белль" Санті-Меблі
Схожі товари
