Кухонний куточок "Софія" Компаніт
Код товару: 7553309
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 655 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 110 см |
| Висота | 80 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Маленький |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Горіх
-
Яблуня
Опис - Кухонний куточок "Софія" Компаніт
Характеристики
Кухонний куточок "Софія" компанії Компанит має незвичайний дизайн і добре впишеться в невелику затишну кухню. Він виготовлений з довговічного ламінованого ДСП . Як матеріал оббивки ви можете вибрати між тканиною і шкірзамінником . Виріб оснащений додатковими невеликими відділеннями для зберігання невеликих речей під відкидними сидіннями .
Ціна вказана за кухонний куточок з оббивкою зі шкірозамінника або тканини "Коса". Вартість виробу з оббивкою з тканини "Бостон" прораховується менеджером інтернет-магазину "Golden Plaza" індивідуально.
Габаритні розміри виробу:
Ціна вказана за кухонний куточок з оббивкою зі шкірозамінника або тканини "Коса". Вартість виробу з оббивкою з тканини "Бостон" прораховується менеджером інтернет-магазину "Golden Plaza" індивідуально.
Варіанти оббивки вироби:
Габаритні розміри виробу:
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 110 см |
| Висота | 80 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Оббивка | Екокожа |
| Оснащення | З полицею |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для маленької кухні |
| Стиль | Кантрі |
| Вага | 40 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Кухонний куточок "Софія" Компаніт
Переглянути всі відгуки
3 655 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 110 см |
| Висота | 80 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Оббивка | Екокожа |
| Оснащення | З полицею |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для маленької кухні |
| Стиль | Кантрі |
| Вага | 40 кг |
| Виробник | Компаніт |
3 655 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок "Софія" Компаніт
3 655 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок "Софія" Компаніт
Схожі товари
