Кухонний куточок "Адмірал" Пехотін
Код товару: 7553374
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 965 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 110 см |
| Висота | 82 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Маленький |
Варіанти кольорів
-
Венге темний
-
Дуб молочний
-
Дуб Сонома
-
Дуб тахо
-
Лісовий горіх
-
Вільха
-
Горіх
-
Трюфель
Опис - Кухонний куточок "Адмірал" Пехотін
Характеристики
Зручний і практичний кухонний куточок "Адмірал" облаштує простір вашої улюбленої кухні. Виріб виконаний з ламінованого ДСП з крайкою ПВХ, з сидіннями з пінополіуретану підвищеної щільності і оббитий екокожа. Куточок складається з зручних канапок з функціональної нішею.
Ціна вказана за виріб з оббивкою з екокожі в комплектації з простим столом і двома табуретами.
Ціна вказана за виріб з оббивкою з екокожі в комплектації з простим столом і двома табуретами.
Варіанти оббивки вироби:
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 110 см |
| Висота | 82 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Оббивка | Екокожа |
| Комплектація | З столом |
| Призначення | Для маленької кухні |
| Стиль | Кантрі |
| Вага | 74 кг |
| Виробник | Пехотін |
Відгуки - Кухонний куточок "Адмірал" Пехотін
Переглянути всі відгуки
5 965 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 110 см |
| Висота | 82 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Оббивка | Екокожа |
| Комплектація | З столом |
| Призначення | Для маленької кухні |
| Стиль | Кантрі |
| Вага | 74 кг |
| Виробник | Пехотін |
5 965 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок "Адмірал" Пехотін
5 965 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок "Адмірал" Пехотін
Схожі товари
