Кухонний куточок "Туніс" Компаніт
Код товару: 7553313
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 770 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 120 см |
| Висота | 82 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Маленький |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Горіх
-
Яблуня
Опис - Кухонний куточок "Туніс" Компаніт
Характеристики
Кухонний куточок "Туніс" компанії Компанит допоможе раціонально розподілити простір на вашій кухні. Він призначений для установки в кут. Каркас виготовлений з міцного ламінованого ДСП . Оббивка може бути виконана з тканини або шкірозамінника за вашим вибором. У Гли вироби заокруглені для більшого комфорту і безпеки.
Ціна вказана за кухонний куточок з оббивкою зі шкірозамінника або тканини "Коса". Вартість виробу з оббивкою з тканини "Бостон" прораховується менеджером інтернет-магазину "Golden Plaza" індивідуально.
Габаритні розміри виробу:
Ціна вказана за кухонний куточок з оббивкою зі шкірозамінника або тканини "Коса". Вартість виробу з оббивкою з тканини "Бостон" прораховується менеджером інтернет-магазину "Golden Plaza" індивідуально.
Варіанти оббивки вироби:
Габаритні розміри виробу:
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 120 см |
| Висота | 82 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | ДСП |
| Оббивка | Екокожа |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для маленької кухні |
| Стиль | Класичний |
| Вага | 45 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Кухонний куточок "Туніс" Компаніт
Переглянути всі відгуки
4 770 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 120 см |
| Висота | 82 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | ДСП |
| Оббивка | Екокожа |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для маленької кухні |
| Стиль | Класичний |
| Вага | 45 кг |
| Виробник | Компаніт |
4 770 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок "Туніс" Компаніт
4 770 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок "Туніс" Компаніт
Схожі товари
