Кухонний куточок "Марсель" Компаніт
Код товару: 7553307
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 615 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 120 см |
| Висота | 82 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Маленький |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Горіх
-
Яблуня
Опис - Кухонний куточок "Марсель" Компаніт
Характеристики
Кухонний куточок "Марсель" компанії Компанит добре впишеться в невелику затишну кухню. Він призначений для установки в кут і допоможе раціонально розподілити простір. Каркас виконаний з ламінованого ДСП , а в якості оббивки сидіння ви можете вибрати тканину або шкірозамінник. Виріб має невеликі ніші для зберігання побутових дрібних предметів, заховані під відкидними сидіннями.
Ціна вказана за кухонний куточок з оббивкою зі шкірозамінника або тканини "Коса". Вартість виробу з оббивкою з тканини "Бостон" прораховується менеджером інтернет-магазину "Golden Plaza" індивідуально.
Габаритні розміри виробу:
Ціна вказана за кухонний куточок з оббивкою зі шкірозамінника або тканини "Коса". Вартість виробу з оббивкою з тканини "Бостон" прораховується менеджером інтернет-магазину "Golden Plaza" індивідуально.
Варіанти оббивки вироби:
Габаритні розміри виробу:
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 120 см |
| Висота | 82 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для маленької кухні |
| Стиль | Лофт |
| Вага | 40 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Кухонний куточок "Марсель" Компаніт
Переглянути всі відгуки
4 615 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 120 см |
| Висота | 82 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для маленької кухні |
| Стиль | Лофт |
| Вага | 40 кг |
| Виробник | Компаніт |
4 615 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок "Марсель" Компаніт
4 615 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок "Марсель" Компаніт
Схожі товари


