Комод 1Д Ліворно "Світ Меблів"
Код товару: 7570628
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
12 928 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 135 см |
| Глибина | 49 см |
| Висота | 108 см |
| Матеріал | МДФ |
| Модифікація | Комод-тумба |
Варіанти кольорів
-
Прованс світлий
-
Прованс темний
Опис - Комод 1Д Ліворно "Світ Меблів"
Характеристики
Комод Ліворно - зручний і практичний елемент, що входить до складу модульної системи Ліворно виробництва меблевої фабрики Світ Меблів.
| Ширина | 135 см |
| Глибина | 49 см |
| Висота | 108 см |
| Матеріал | МДФ |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Призначення | Для косметики |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
Відгуки - Комод 1Д Ліворно "Світ Меблів"
Переглянути всі відгуки
12 928 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 135 см |
| Глибина | 49 см |
| Висота | 108 см |
| Матеріал | МДФ |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Призначення | Для косметики |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
12 928 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод 1Д Ліворно "Світ Меблів"
12 928 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод 1Д Ліворно "Світ Меблів"
Схожі товари


