Комод КВ Міо Меблі
Код товару: 7570631
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
11 302 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 92 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 80 см |
| Матеріал | Дерево |
| Модифікація | Комод-тумба |
Варіанти кольорів
-
Бук натуральний
-
Венге
-
Червоне дерево
-
Горіх
-
Яблуня
Опис - Комод КВ Міо Меблі
Характеристики
Комод «КВ» з деревини бука створений спеціально для цінителів натуральної та природної меблів з екологічно чистих матеріалів. Зручний і практичний комод з бука «КВ» внесе елемент чистої природи і атмосферу тепла і затишку в Вашу спальню. Увібравши в себе чисте повітря і ласкаве сонце, тепло рук майстерних столярів, які вкладають всю душу в своє ремесло, цей комод з бука неодмінно буде радувати Вас і дарувати Вам гарний настрій і здоровий самопочутті.
Зверніть увагу! Верхній ящик комода - один великий, який всередині поділений навпіл.
Зверніть увагу! Верхній ящик комода - один великий, який всередині поділений навпіл.
Варіант виготовлення виріб:
| Ширина | 92 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 80 см |
| Матеріал | Дерево |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Призначення | Для косметики |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Міо Меблі |
Відгуки - Комод КВ Міо Меблі
Переглянути всі відгуки
11 302 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 92 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 80 см |
| Матеріал | Дерево |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Призначення | Для косметики |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Міо Меблі |
11 302 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод КВ Міо Меблі
11 302 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод КВ Міо Меблі
Схожі товари


