Комод КВ 1 Міо Меблі
Код товару: 7570630
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 020 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 62 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 80 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | Дерево |
Варіанти кольорів
-
Бук натуральний
-
Венге
-
Червоне дерево
-
Горіх
-
Яблуня
Опис - Комод КВ 1 Міо Меблі
Характеристики
Комод «КВ 1» з деревини бука створений спеціально для цінителів натуральної та природної меблів з екологічно чистих матеріалів. Зручний і практичний комод з бука «КВ 1» внесе елемент чистої природи і атмосферу тепла і затишку в Вашу спальню. Увібравши в себе чисте повітря і ласкаве сонце, тепло рук майстерних столярів, які вкладають всю душу в своє ремесло, цей комод з бука неодмінно буде радувати Вас і дарувати Вам гарний настрій і здоровий самопочутті.
Варіант виготовлення виріб:
| Ширина | 62 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 80 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | Дерево |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Місцезнаходження | На кухню |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Стиль | Лофт |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Міо Меблі |
Відгуки - Комод КВ 1 Міо Меблі
Переглянути всі відгуки
10 020 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 62 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 80 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | Дерево |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Місцезнаходження | На кухню |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Стиль | Лофт |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Міо Меблі |
10 020 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод КВ 1 Міо Меблі
10 020 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод КВ 1 Міо Меблі
Схожі товари


