Комод пеленальний Ямал
Код товару: 7556924
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 470 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 102 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Високий |
Варіанти кольорів
-
Венге темний / Дуб молочний
-
Дуб Сонома / Білий
Опис - Комод пеленальний Ямал
Характеристики
Пеленальний комод Ямал виготовлений з якісного натурального ДСП, яке забезпечить зручне сповивання вашого малюка. Виріб оснащений ящиками для зручного зберігання всіх необхідних речей. Лаконічний і сучасний дизайн впишеться в будь-який інтер'єр і доповнить його своєю елегантністю і унікальністю.
За додаткову плату можлива комплектація вироби телескопічними напрямними. Вартість виробу в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
За додаткову плату можлива комплектація вироби телескопічними напрямними. Вартість виробу в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 102 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Призначення | Для сповивання |
| Готовність | Готові |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Ямал |
Відгуки - Комод пеленальний Ямал
Переглянути всі відгуки
3 470 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 102 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Призначення | Для сповивання |
| Готовність | Готові |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Ямал |
3 470 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод пеленальний Ямал
3 470 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод пеленальний Ямал
Схожі товари




