Дитяче ліжко "Комфорт" Ямал
Код товару: 7556925
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 580 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 194 см |
| Глибина | 85 см |
| Висота узголів'я | 80 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 80 см |
Варіанти кольорів
-
Венге темний
-
Венге темний / Дуб молочний
-
Дуб Сонома / Трюфель
Опис - Дитяче ліжко "Комфорт" Ямал
Характеристики
Дитяче ліжко "Комфорт" фабрики Ямал подарує вашій дитині здоровий сон, який дуже важливий для підтримки ритму життя і тіла в тонусі для продуктивної роботи на весь день. Саме цей виріб гарантує приємні сни і довговічність, тому що виготовлено з високоякісного ДСП. Виріб виконано в оригінальному, стильному і сучасному дизайні і з легкістю впишеться в будь-який інтер'єр.
| Ширина | 194 см |
| Глибина | 85 см |
| Висота узголів'я | 80 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 80 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Вага | 71 кг |
| Виробник | Ямал |
Відгуки - Дитяче ліжко "Комфорт" Ямал
Переглянути всі відгуки
4 580 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 194 см |
| Глибина | 85 см |
| Висота узголів'я | 80 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 80 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Вага | 71 кг |
| Виробник | Ямал |
4 580 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Комфорт" Ямал
4 580 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Комфорт" Ямал
Схожі товари


