Ліжко-горище Ямал
Код товару: 7556926
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
11 205 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 195 см |
| Глибина | 96 см |
| Висота узголів'я | 188 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 188 см |
Варіанти кольорів
-
Венге темний / Дуб молочний
-
Дуб Сонома / Трюфель
Опис - Ліжко-горище Ямал
Характеристики
Ліжко-горище фабрики Ямал має кілька зон: одна призначена для сну, а інша для роботи за комп'ютером. Виріб подарує вашій дитині здоровий сон і рівну поставу, завдяки Ортопедичність основі . Ліжко виготовлено з якісного натурального матеріалу в теплих тонах, тому подарує затишок вашого будинку. Виріб прослужить вам не один десяток років і не втратить свій первісний вигляд.
| Ширина | 195 см |
| Глибина | 96 см |
| Висота узголів'я | 188 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 188 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | З ігровою зоною |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Ямал |
Відгуки - Ліжко-горище Ямал
Переглянути всі відгуки
11 205 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 195 см |
| Глибина | 96 см |
| Висота узголів'я | 188 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 188 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | З ігровою зоною |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Ямал |
11 205 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Ліжко-горище Ямал
11 205 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Ліжко-горище Ямал
Схожі товари


