Сервант "Ліра ЛІ12" Вісент
Код товару: 7558872
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 840 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 180 см |
| Матеріал | ДСП |
| Місцезнаходження | Кухня |
Варіанти кольорів
-
Колір корпусу: Білий Аляска / Колір фасаду: Білий матовий
-
Колір корпусу: Білий Аляска / Колір фасаду: Білий ультра глянець
-
Колір корпусу: Ваніль / Колір фасаду: Ваніль глянець
-
Колір корпусу: Ваніль / Колір фасаду: Ваніль матовий
Опис - Сервант "Ліра ЛІ12" Вісент
Характеристики
Сервант "Ліра ЛІ12" безумовно надасть вашій вітальні елегантності і неповторності . Виріб в класичному стилі з елементами Провансу. Дизайнери відмовилися від грубих прямих ліній і віддали перевагу плавним хвилеподібним елементам. Завдяки цьому виріб вийшов м'яким і ніжним. З такими меблями ваша вітальня перетвориться і в ній з'явиться затишна атмосфера.
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 180 см |
| Матеріал | ДСП |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Модифікація | Сервант-шкаф |
| Призначення | Для книг |
| Виробник | Вісент |
Відгуки - Сервант "Ліра ЛІ12" Вісент
Переглянути всі відгуки
7 840 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 180 см |
| Матеріал | ДСП |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Модифікація | Сервант-шкаф |
| Призначення | Для книг |
| Виробник | Вісент |
7 840 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Сервант "Ліра ЛІ12" Вісент
7 840 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Сервант "Ліра ЛІ12" Вісент
Схожі товари


