Сервант 2дв "Рома" MiroMark
Код товару: 7555311
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 836 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 193 см |
| Матеріал | ДСП |
| Місцезнаходження | Кухня |
Варіанти кольорів
-
Білий глянець
Опис - Сервант 2дв "Рома" MiroMark
Характеристики
Сервант 2дв "Рома" має дуже сучасний і стильний зовнішній вигляд, завдяки чому зможе надати вишуканості інтер'єру кожного будинку. Виріб повністю виготовляється виключно з перевірених матеріалів, завдяки чому він служить тривалий період часу і не змінює своїх властивостей. Сервант добре гармонує з меблями, яка виконана в сучасному стилі.
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 193 см |
| Матеріал | ДСП |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Модифікація | Сервант-шкаф |
| Призначення | Для книг |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Сервант 2дв "Рома" MiroMark
Переглянути всі відгуки
8 836 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 193 см |
| Матеріал | ДСП |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Модифікація | Сервант-шкаф |
| Призначення | Для книг |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | MiroMark |
8 836 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Сервант 2дв "Рома" MiroMark
8 836 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Сервант 2дв "Рома" MiroMark
Схожі товари
