Сервант "Венеція" Скай
Код товару: 7559937
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 820 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 203 см |
| Глибина | 44 см |
| Висота | 55 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Ретро |
Варіанти кольорів
-
Білий / Золото
-
Горіх італійський
Опис - Сервант "Венеція" Скай
Характеристики
Сервант "Венеція" від виробника Скай є прекрасним меблевим виробом для зберігання сервізу або різної колекційної посуду. Він вкрай стійкий до будь-яких видам механічних пошкоджень і володіє високоякісним склом, яке має Фацетні обробку. Варто відзначити, що модель легко впишеться в кухонний інтер'єр.
| Ширина | 203 см |
| Глибина | 44 см |
| Висота | 55 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Ретро |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 110 кг |
| Виробник | Скай |
Відгуки - Сервант "Венеція" Скай
Переглянути всі відгуки
10 820 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 203 см |
| Глибина | 44 см |
| Висота | 55 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Ретро |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 110 кг |
| Виробник | Скай |
10 820 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Сервант "Венеція" Скай
10 820 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Сервант "Венеція" Скай
Схожі товари
