Сервант 1дв "Асті" MiroMark
Код товару: 7559972
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 211 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 193 см |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Маленький |
Варіанти кольорів
-
Дуб крафт / Білий глянець
Опис - Сервант 1дв "Асті" MiroMark
Характеристики
Модульні системи MiroMark одні з кращих на ринку. Відрізняються якістю матеріалу і гарнітури, стилем і красою дизайну і функціональністю виробів . Так і одна з останніх новинок модульна система "Асті", в яку входить даний сервант 1дв "Асті" - ідеальний варіант для облаштування вітальні. Чудова поєднання дерева і білого глянцю прикрасять простір і зроблять його світліше . Сервант має одні двері , за якою знаходяться кілька скляних полиць , і пару висувних містких ящиків .
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 193 см |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Модифікація | Сервант-шкаф |
| Призначення | Для книг |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Сервант 1дв "Асті" MiroMark
Переглянути всі відгуки
6 211 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 193 см |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Модифікація | Сервант-шкаф |
| Призначення | Для книг |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | MiroMark |
6 211 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Сервант 1дв "Асті" MiroMark
6 211 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Сервант 1дв "Асті" MiroMark
Схожі товари








