Сервант 179 "Тоскана" Скай
Код товару: 7560093
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
15 400 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 179 см |
| Глибина | 43 см |
| Висота | 121 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Ретро |
Варіанти кольорів
-
Білий / Золото
-
Білий / Срібло
-
Горіх італійський
-
Чорний / Срібло
Опис - Сервант 179 "Тоскана" Скай
Характеристики
Сервант 179 "Тоскана" від виробника Скай є ідеальним меблевим виробом для зберігання посуду і дорого сервізу. Він має три містких відсіку і шикарні двері зі Інтернейрони склом, яке має унікальну Фацетні обробкою. Саме завдяки цьому модель стильно впишеться в абсолютно будь-який вид інтер'єру.
| Ширина | 179 см |
| Глибина | 43 см |
| Висота | 121 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Ретро |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 110 кг |
| Виробник | Скай |
Відгуки - Сервант 179 "Тоскана" Скай
Переглянути всі відгуки
15 400 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 179 см |
| Глибина | 43 см |
| Висота | 121 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Ретро |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 110 кг |
| Виробник | Скай |
15 400 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Сервант 179 "Тоскана" Скай
15 400 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Сервант 179 "Тоскана" Скай
Схожі товари
