Сервант "Tavoli 189" Italexport
Код товару: 7563368
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
40 895 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 113 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 103 см |
| Матеріал | Дерево |
| Розмір | Маленький |
Варіанти кольорів
-
Горіх
-
Горіх глянець
-
Горіх матовий
-
Горіх світлий
-
Горіх темний
Опис - Сервант "Tavoli 189" Italexport
Характеристики
Сервант "Tavoli 189" від компанії виробника Italexport представляє собою відмінний виріб, яке безсумнівно стане одним з головних атрибутів кімнати. Необхідно відзначити, що модель відрізняється високою якістю збірки, адже вона була виготовлена на спеціальному італійському обладнанні з використанням міцних матеріалів.
За окрему плату можливе виготовлення виробу в кольорі з додатковою палітри, а так само може бути декороване розписом. Вартість в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
За окрему плату можливе виготовлення виробу в кольорі з додатковою палітри, а так само може бути декороване розписом. Вартість в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Варіанти виготовлення виробу:
| Ширина | 113 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 103 см |
| Матеріал | Дерево |
| Розмір | Маленький |
| Модифікація | Сервант-шкаф |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Italexport |
Відгуки - Сервант "Tavoli 189" Italexport
Переглянути всі відгуки
40 895 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 113 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 103 см |
| Матеріал | Дерево |
| Розмір | Маленький |
| Модифікація | Сервант-шкаф |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Italexport |
40 895 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Сервант "Tavoli 189" Italexport
40 895 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Сервант "Tavoli 189" Italexport
Схожі товари
