Тахта "Amelie" ART in HEAD
Код товару: 7553648
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 330 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 204 см |
| Глибина | 84 см |
| Висота узголів'я | 92 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
Варіанти кольорів
-
Білий супермат
-
Блакитна лагуна
Опис - Тахта "Amelie" ART in HEAD
Характеристики
Широка тахта "Amelie" виробництва ART in HEAD підійде для юної леді шкільного віку. Розмір спального місця 80х200 . Внизу розміщені два висувних ящика, в які можна заховати постільна білизна та піжами. При виробництві використовуються тільки екологічно чисті і безпечні матеріали . Фасад виробляється з МДФ, каркас - з ДСП.
Зверніть увагу! Ціна тахти вказана без урахування вартості ортопедичного матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ви можете в нашому інтернет-магазині меблів Golden Plaza.
Зверніть увагу! Ціна тахти вказана без урахування вартості ортопедичного матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ви можете в нашому інтернет-магазині меблів Golden Plaza.
| Ширина | 204 см |
| Глибина | 84 см |
| Висота узголів'я | 92 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Тип | Тахта |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Шкільна |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Білий |
| Матеріал | МДФ |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Оснащення | З ящиками |
| Виробник | ART in HEAD |
Відгуки - Тахта "Amelie" ART in HEAD
Переглянути всі відгуки
8 330 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 204 см |
| Глибина | 84 см |
| Висота узголів'я | 92 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Тип | Тахта |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Шкільна |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Білий |
| Матеріал | МДФ |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Оснащення | З ящиками |
| Виробник | ART in HEAD |
8 330 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тахта "Amelie" ART in HEAD
8 330 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тахта "Amelie" ART in HEAD
Схожі товари




