Ліжко двоярусне "Amelie" ART in HEAD
Код товару: 7553655
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
13 370 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 217 см |
| Глибина | 84 см |
| Висота узголів'я | 176 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Кількість ярусів | Два |
Варіанти кольорів
-
Білий супермат
-
Блакитна лагуна
Опис - Ліжко двоярусне "Amelie" ART in HEAD
Характеристики
Ліжко двоярусне "Amelie" виробництва ART in HEAD підійде для двох дівчаток. Поєднання світлих відтінків і ажурне різьблення на фасадах роблять виріб чарівним. Комплектується ліжко двома висувними ящиками внизу, куди можна скласти постільну білизну. Вгорі розміщується полку. Виготовляється з міцних і безпечних матеріалів. Фасад з МДФ , а корпус з ДСП . Розмір спального місця - 80x200.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості ортопедичного матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів Golden Plaza.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості ортопедичного матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів Golden Plaza.
| Ширина | 217 см |
| Глибина | 84 см |
| Висота узголів'я | 176 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Колір | Білий |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | ART in HEAD |
Відгуки - Ліжко двоярусне "Amelie" ART in HEAD
Переглянути всі відгуки
13 370 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 217 см |
| Глибина | 84 см |
| Висота узголів'я | 176 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Колір | Білий |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | ART in HEAD |
13 370 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Ліжко двоярусне "Amelie" ART in HEAD
13 370 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Ліжко двоярусне "Amelie" ART in HEAD
Схожі товари


