Пуф "Amelie" ART in HEAD
Код товару: 7553650
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 830 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 43 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 43 см |
| Тип | Пуф-табурет |
| Форма | Квадратний |
Варіанти кольорів
-
Білий супермат
-
Блакитна лагуна
Опис - Пуф "Amelie" ART in HEAD
Характеристики
Пуф "Amelie" виробництва ART in HEAD можна розмістити біля ліжка або туалетного столика. Для комфорту при використанні, пуф доповнений спеціальним м'яким сидінням . Фасад виконаний з МДФ , а каркас - з ДСП , що робить пуф екологічно чистим, міцним і довговічним. Стійкості надають міцні ніжки з дерева . Бічні елементи вироби прикрашені ажурною різьбленням .
| Ширина | 43 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 43 см |
| Тип | Пуф-табурет |
| Форма | Квадратний |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Колір | Білий |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Призначення | Для дітей |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | На ніжках |
| Стиль | Лофт |
| Готовність | Готові |
| Виробник | ART in HEAD |
Відгуки - Пуф "Amelie" ART in HEAD
Переглянути всі відгуки
3 830 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 43 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 43 см |
| Тип | Пуф-табурет |
| Форма | Квадратний |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Колір | Білий |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Призначення | Для дітей |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | На ніжках |
| Стиль | Лофт |
| Готовність | Готові |
| Виробник | ART in HEAD |
3 830 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пуф "Amelie" ART in HEAD
3 830 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пуф "Amelie" ART in HEAD
Схожі товари




