Двох'ярусне ліжко "Бонні" 80х190 Шарк
Код товару: 7585610
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 405 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 198 см |
| Глибина | 86 см |
| Висота узголів'я | 90 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 90 см |
Варіанти кольорів
-
101 - Горіх темний
-
102 - Бук натуральний
-
103 - Горіх світлий
-
104 - Яблуня
-
105 - Вільха
-
106 - Венге
-
108 - Каштан
Опис - Двох'ярусне ліжко "Бонні" 80х190 Шарк
Характеристики
Двох'ярусне ліжко "Бонні" - це ідеальне рішення для невеликої дитячої кімнати. Головною перевагою цієї моделі є доповніть спальне місце, яке практично непомітно ховається під основним . Також можлива комплектація дитячого ліжка ящиками для іграшок або постільної білизни . Виріб виконаний з натурального дерева і покрито безпечним лаковим покриттям італійського виробництва .
Ціна вказана за дитячу двоярусне ліжко "Бонні" в кольорі "бук", без ящиків для білизни і захисних бортиків. Вартість виробу іншій комплектації прораховується окремо.
Ціна вказана за дитячу двоярусне ліжко "Бонні" в кольорі "бук", без ящиків для білизни і захисних бортиків. Вартість виробу іншій комплектації прораховується окремо.
| Ширина | 198 см |
| Глибина | 86 см |
| Висота узголів'я | 90 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 90 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Оснащення | З додатковим спальним місцем |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Шарк |
| Модифікація | Викочування |
Відгуки - Двох'ярусне ліжко "Бонні" 80х190 Шарк
Переглянути всі відгуки
8 405 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 198 см |
| Глибина | 86 см |
| Висота узголів'я | 90 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 90 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Оснащення | З додатковим спальним місцем |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Шарк |
| Модифікація | Викочування |
8 405 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Двох'ярусне ліжко "Бонні" 80х190 Шарк
8 405 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Двох'ярусне ліжко "Бонні" 80х190 Шарк
Схожі товари




