Двох'ярусне ліжко "Адель Duo" 70х140 Шарк
Код товару: 7585608
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
11 100 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 148 см |
| Глибина | 76 см |
| Висота узголів'я | 184 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 184 см |
Варіанти кольорів
-
101 - Горіх темний
-
102 - Бук натуральний
-
103 - Горіх світлий
-
104 - Яблуня
-
105 - Вільха
-
106 - Венге
-
108 - Каштан
Опис - Двох'ярусне ліжко "Адель Duo" 70х140 Шарк
Характеристики
Двох'ярусне ліжко "Адель Duo" виготовлена з натурального дерева і призначена для комплектації невеликої дитячої кімнати. Дана модель заощадить простір і стане стильною деталлю інтер'єру, а наявність сходів не залишить байдужими ваших дітей. Дерев'яні меблі має масу переваг, серед яких міцність, краса, приємний запах і екологічність. Ліжка від фабрики "Шарк" мають якісне виконання і доступні ціни.
Ціна вказана за ліжко "Адель Duo" в кольорі "бук", без ящиків для білизни і захисного бортика. Вартість ліжка в іншій комплектації і кольорі уточнюйте у менеджера інтернет-магазину Golden Plaza.
Ціна вказана за ліжко "Адель Duo" в кольорі "бук", без ящиків для білизни і захисного бортика. Вартість ліжка в іншій комплектації і кольорі уточнюйте у менеджера інтернет-магазину Golden Plaza.
| Ширина | 148 см |
| Глибина | 76 см |
| Висота узголів'я | 184 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 184 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Великий |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Шарк |
Відгуки - Двох'ярусне ліжко "Адель Duo" 70х140 Шарк
Переглянути всі відгуки
11 100 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 148 см |
| Глибина | 76 см |
| Висота узголів'я | 184 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 184 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Великий |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Шарк |
11 100 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Двох'ярусне ліжко "Адель Duo" 70х140 Шарк
11 100 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Двох'ярусне ліжко "Адель Duo" 70х140 Шарк
Схожі товари








