Дитяче ліжко "Адель" 70х140 Шарк
Код товару: 7585607
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 505 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 76 см |
| Глибина | 148 см |
| Висота узголів'я | 79 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 79 см |
Варіанти кольорів
-
101 - Горіх темний
-
102 - Бук натуральний
-
103 - Горіх світлий
-
104 - Яблуня
-
105 - Вільха
-
106 - Венге
-
108 - Каштан
Опис - Дитяче ліжко "Адель" 70х140 Шарк
Характеристики
Дитяче ліжко "Адель" виготовлена з натурального масиву дерева , тому подарує своєму власникові природну енергетику цього матеріалу. Дана модель виконана в скандинавському стилі і внесе комфорт і затишок в інтер'єр дитячої кімнати. Для захисту виробу від механічних пошкоджень і попадання вологи, каркас ліжка покритий абсолютно безпечним італійським лаковим покриттям .
За окрему плату можлива комплектація ліжка контейнерами для білизни, захисним бортиком і посиленими ламелями (дистанція 2,5 см.).
Ціна вказана за ліжко в кольорі "бук" . Вартість ліжок в інших кольорах прораховується окремо менеджером інтернет-магазину Golden Plaza.
За окрему плату можлива комплектація ліжка контейнерами для білизни, захисним бортиком і посиленими ламелями (дистанція 2,5 см.).
Ціна вказана за ліжко в кольорі "бук" . Вартість ліжок в інших кольорах прораховується окремо менеджером інтернет-магазину Golden Plaza.
| Ширина | 76 см |
| Глибина | 148 см |
| Висота узголів'я | 79 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 79 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 2 років |
| Розмір | Вузький |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Шарк |
Відгуки - Дитяче ліжко "Адель" 70х140 Шарк
Переглянути всі відгуки
5 505 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 76 см |
| Глибина | 148 см |
| Висота узголів'я | 79 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 79 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 2 років |
| Розмір | Вузький |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Шарк |
5 505 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Адель" 70х140 Шарк
5 505 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Адель" 70х140 Шарк
Схожі товари
