Дитяче ліжко-горище "Умка" МАКСІ-Меблі
Код товару: 7553918
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
14 057 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 195 см |
| Глибина | 95 см |
| Висота узголів'я | 180 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 180 см |
Опис - Дитяче ліжко-горище "Умка" МАКСІ-Меблі
Характеристики
Дитяче ліжко-горище "Умка" - багатофункціональне рішення для вашого будинку ! Вона виготовлена в сучасному дизайні, зручна у використанні. Виріб буде радувати не тільки вашої дитини, але і вас. Завдяки тому що комплект має компактний розмір , дана ліжко здатна прикрасити навіть найменші дитячі кімнати. У додаткових секціях зручно зберігати речі або постільну білизну.
Варіанти виготовлення виробу:
| Ширина | 195 см |
| Глибина | 95 см |
| Висота узголів'я | 180 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 180 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Прованс |
| Оснащення | З шафою |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
Відгуки - Дитяче ліжко-горище "Умка" МАКСІ-Меблі
Переглянути всі відгуки
14 057 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 195 см |
| Глибина | 95 см |
| Висота узголів'я | 180 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 180 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Прованс |
| Оснащення | З шафою |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
14 057 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко-горище "Умка" МАКСІ-Меблі
14 057 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко-горище "Умка" МАКСІ-Меблі
Схожі товари
