Двох'ярусне ліжко "Посмішка" МАКСІ-Меблі
Код товару: 7553903
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
12 944 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 194 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота узголів'я | 190 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 190 см |
Опис - Двох'ярусне ліжко "Посмішка" МАКСІ-Меблі
Характеристики
Дитяче ліжко "Посмішка" - відмінний вибір для вашої дитини! Ліжко має привабливий дизайн і вкрай зручна у використанні. Вона виготовлена з високоякісних матеріалів, які сприяють здоровому і спокійного сну. У конструкції присутні ортопедичні букові ламелі, які продовжують термін служби матраца. Виріб гіппоалергенна, не містить шкідливих речовин.
Варіанти виготовлення виробу:
| Ширина | 194 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота узголів'я | 190 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 190 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
Відгуки - Двох'ярусне ліжко "Посмішка" МАКСІ-Меблі
Переглянути всі відгуки
12 944 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 194 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота узголів'я | 190 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 190 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
12 944 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Двох'ярусне ліжко "Посмішка" МАКСІ-Меблі
12 944 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Двох'ярусне ліжко "Посмішка" МАКСІ-Меблі
Схожі товари
