Комод Венеція нова "Світ Меблів"
Код товару: 7553919
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 178 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 110 см |
| Глибина | 44 см |
| Висота | 75 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
Варіанти кольорів
-
Колір фасаду: Піно лак / Колір корпусу: Піно
Опис - Комод Венеція нова "Світ Меблів"
Характеристики
Комод Венеція нова прекрасно доповнить інтер'єр кожного будинку, зробить його вишуканим і унікальним, завдяки тому що він має дуже гарний зовнішній вигляд і багату палітру кольорів . Виріб повністю виготовлено з ДСП, тому безпечно у використанні , міцне і довговічне. Комод має дуже грамотне внутрішнє наповнення, завдяки чому місткий і практичний.
| Ширина | 110 см |
| Глибина | 44 см |
| Висота | 75 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Призначення | Для косметики |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
Відгуки - Комод Венеція нова "Світ Меблів"
Переглянути всі відгуки
5 178 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 110 см |
| Глибина | 44 см |
| Висота | 75 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Призначення | Для косметики |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
5 178 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод Венеція нова "Світ Меблів"
5 178 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод Венеція нова "Світ Меблів"
Схожі товари




