Дитяче ліжко-горище "Premium-8" Mobler
Код товару: 7552932
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
36 800 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 208 см |
| Глибина | 99 см |
| Висота узголів'я | 195 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 195 см |
Варіанти кольорів
-
Бук ядро / Бежевий А410
-
Бук ядро / Зелений А420
-
Бук ядро / Коричневий А440
-
Бук ядро / Червоне дерево А435
-
Бук ядро / Кремовий А405
-
Бук ядро / Персиковий А315
-
Бук ядро / Рожевий А340
-
Бук ядро / Салатовий А325
-
Бук ядро / Світло-зелений А320
-
Бук ядро / Сонячно-жовтий А310
-
Бук ядро / Темно-зелений А425
-
Бук ядро / Темно-синій А430
Опис - Дитяче ліжко-горище "Premium-8" Mobler
Характеристики
Дитяча ліжко-горище " Premium-8 " - ідеальний варіант для компактної дитячої кімнати . Така ліжко не займе багато місця, але при цьому вирішить безліч проблем: як вмістити ліжко, робоче місце і де зберігати речі. Завдяки цікавому дизайну і яскравим елементам в оформленні, таке ліжко легко впишеться в будь-який інтер'єр, тим більше що ви зможете підібрати необхідний колір в широкій палітрі, представленої виробником.
Дитяча ліжко-горище "Premium-8" виконана з натурального бука , просякнута лляною олією і покрита акриловими екологічними фарбами. Завдяки міцності матеріалу, ліжко витримає всі випробування, а кольорові панелі не втратять свою яскравість. Вибираючи меблі в дитячу кімнату, подбайте про її якість, адже якість меблів - це, в першу чергу, здоров'я малюка.
Конфігурація: ліжко з високими бортами, шафа, комп'ютерний стіл з висувними ящиками.
Дитяча ліжко-горище "Premium-8" виконана з натурального бука , просякнута лляною олією і покрита акриловими екологічними фарбами. Завдяки міцності матеріалу, ліжко витримає всі випробування, а кольорові панелі не втратять свою яскравість. Вибираючи меблі в дитячу кімнату, подбайте про її якість, адже якість меблів - це, в першу чергу, здоров'я малюка.
Конфігурація: ліжко з високими бортами, шафа, комп'ютерний стіл з висувними ящиками.
| Ширина | 208 см |
| Глибина | 99 см |
| Висота узголів'я | 195 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 195 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Оснащення | З робочим місцем |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Mobler |
Відгуки - Дитяче ліжко-горище "Premium-8" Mobler
Переглянути всі відгуки
36 800 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 208 см |
| Глибина | 99 см |
| Висота узголів'я | 195 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 195 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Оснащення | З робочим місцем |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Mobler |
36 800 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко-горище "Premium-8" Mobler
36 800 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко-горище "Premium-8" Mobler
Схожі товари
