Дитяче ліжко-горище "Premium-5" Mobler
Код товару: 7552925
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
39 650 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 247 см |
| Глибина | 203 см |
| Висота узголів'я | 195 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 195 см |
Варіанти кольорів
-
Бук ядро / Бежевий А410
-
Бук ядро / Зелений А420
-
Бук ядро / Коричневий А440
-
Бук ядро / Червоне дерево А435
-
Бук ядро / Кремовий А405
-
Бук ядро / Персиковий А315
-
Бук ядро / Рожевий А340
-
Бук ядро / Салатовий А325
-
Бук ядро / Світло-зелений А320
-
Бук ядро / Сонячно-жовтий А310
-
Бук ядро / Темно-зелений А425
-
Бук ядро / Темно-синій А430
Опис - Дитяче ліжко-горище "Premium-5" Mobler
Характеристики
Дитяче ліжко-горище "Premium-5" - багатофункціональна ліжко , яка підійде навіть для найменших кімнат, розрахованих на двоє дітей і дозволить вам продуктивно використовувати простір. Вибираючи ліжко-горище особливу увагу приділіть комфортності розташування головних складових. Ми гарантуємо, що купивши цю модель ви забезпечите комфортні умови для своїх дітей.
Дитяче ліжко-горище "Premium-5" виконана з якісних матеріалів вищого класу. Завдяки міцності бука, просоченого натуральним лляною олією, даний комплект прослужить вам довго. У конфігурацію ліжка-горища включені два спальних місця, шафа (80х60 см) і сходи з місткими висувними ящиками . Весь комплект оснащений якісною фурнітурою німецького виробництва.
Дитяче ліжко-горище "Premium-5" виконана з якісних матеріалів вищого класу. Завдяки міцності бука, просоченого натуральним лляною олією, даний комплект прослужить вам довго. У конфігурацію ліжка-горища включені два спальних місця, шафа (80х60 см) і сходи з місткими висувними ящиками . Весь комплект оснащений якісною фурнітурою німецького виробництва.
| Ширина | 247 см |
| Глибина | 203 см |
| Висота узголів'я | 195 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 195 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | Зі сходами |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Mobler |
Відгуки - Дитяче ліжко-горище "Premium-5" Mobler
Переглянути всі відгуки
39 650 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 247 см |
| Глибина | 203 см |
| Висота узголів'я | 195 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 195 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | Зі сходами |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Mobler |
39 650 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко-горище "Premium-5" Mobler
39 650 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко-горище "Premium-5" Mobler
Схожі товари


