Дитяче ліжко "Mobler b011" Mobler
Код товару: 7552947
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 640 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 99 см |
| Глибина | 198 см |
| Висота узголів'я | 63 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 63 см |
Варіанти кольорів
-
Black Jack
-
Cube
-
Eiche
-
Nasi Goreng
-
Navara
-
Sashimi
-
Shitake
-
White
-
Натуральний
-
Сірий
-
Чорний
Опис - Дитяче ліжко "Mobler b011" Mobler
Характеристики
Дитяче ліжко "Mobler b011" виготовлена у відповідність з усіма рекомендаціями ортопедів. До того ж ліжко виконана з високоякісних і натуральних матеріалів . Бук просочений лляною олією, тому ви можете бути повністю спокійні за здоров'я вашого малюка.
Дитяче ліжко "Mobler b011" буде мати гарний вигляд у будь-якому інтер'єрі, так як має лаконічний дизайн , а фактура дерева лише підкреслить оригінальність дитячої кімнати. Міцність, стійкість і високу якість - головні риси ліжок даного виробника.
За додаткову плату можлива комплектація ліжка висувним ящиком. Вартість виробу в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана за дитяче ліжко "Mobler b011" в натуральному кольорі. Вартість виробу в інших варіантах кольорів прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Дитяче ліжко "Mobler b011" буде мати гарний вигляд у будь-якому інтер'єрі, так як має лаконічний дизайн , а фактура дерева лише підкреслить оригінальність дитячої кімнати. Міцність, стійкість і високу якість - головні риси ліжок даного виробника.
За додаткову плату можлива комплектація ліжка висувним ящиком. Вартість виробу в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана за дитяче ліжко "Mobler b011" в натуральному кольорі. Вартість виробу в інших варіантах кольорів прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 99 см |
| Глибина | 198 см |
| Висота узголів'я | 63 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 63 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Низький |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Mobler |
Відгуки - Дитяче ліжко "Mobler b011" Mobler
Переглянути всі відгуки
5 640 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 99 см |
| Глибина | 198 см |
| Висота узголів'я | 63 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 63 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Низький |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Mobler |
5 640 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Mobler b011" Mobler
5 640 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Mobler b011" Mobler
Схожі товари


