Дитяче ліжко-горище "Premium-6" Mobler
Код товару: 7552926
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
25 900 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 203 см |
| Глибина | 157 см |
| Висота узголів'я | 115 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 115 см |
Варіанти кольорів
-
Бук ядро / Бежевий А410
-
Бук ядро / Зелений А420
-
Бук ядро / Коричневий А440
-
Бук ядро / Червоне дерево А435
-
Бук ядро / Кремовий А405
-
Бук ядро / Персиковий А315
-
Бук ядро / Рожевий А340
-
Бук ядро / Салатовий А325
-
Бук ядро / Світло-зелений А320
-
Бук ядро / Сонячно-жовтий А310
-
Бук ядро / Темно-зелений А425
-
Бук ядро / Темно-синій А430
Опис - Дитяче ліжко-горище "Premium-6" Mobler
Характеристики
Дитяче ліжко-горище "Premium-6" - багатофункціональний виріб для дитячої кімнати. Виконана в цікавому дизайні і зручна в експлуатації, вона буде радувати не тільки дітей, але їх батьків. Завдяки компактної конфігурації, таке ліжко підійде навіть для самих маленьких дитячих кімнат, тим більше, що в ній досить секцій для зберігання речей. Кольорові елементи ліжка ви можете підібрати виходячи зі свого інтер'єру, адже виробник пропонує широку кольорову палітру.
Дитяче ліжко-горище "Premium-6" виконана з високоякісних матеріалів . Завдяки зносостійкому буку, просякнутих спеціальним лляною олією, дана ліжко прослужить вам дуже довго, а кольорові елементи не вигорить і не потемніють згодом.
Конфігурація ліжка: спальне місце зі зручними високими бортами, додатковий ящики з якісним механізмом висування, стіл, книжкові полиці.
Дитяче ліжко-горище "Premium-6" виконана з високоякісних матеріалів . Завдяки зносостійкому буку, просякнутих спеціальним лляною олією, дана ліжко прослужить вам дуже довго, а кольорові елементи не вигорить і не потемніють згодом.
Конфігурація ліжка: спальне місце зі зручними високими бортами, додатковий ящики з якісним механізмом висування, стіл, книжкові полиці.
| Ширина | 203 см |
| Глибина | 157 см |
| Висота узголів'я | 115 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 115 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Оснащення | Зі столом |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Mobler |
Відгуки - Дитяче ліжко-горище "Premium-6" Mobler
Переглянути всі відгуки
25 900 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 203 см |
| Глибина | 157 см |
| Висота узголів'я | 115 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 115 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Оснащення | Зі столом |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Mobler |
25 900 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко-горище "Premium-6" Mobler
25 900 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко-горище "Premium-6" Mobler
Схожі товари


